Ekol Global
150001
000
Hasar Dosyası
1001
1001
YURT DIŞI Dosya
2501
000
Risk Analizi ve Mutabakat
01 /03
Ekol Global

Şirketimiz reasürörlerin sorunlarına çözüm yaratmak ve yurt dışı hasar taleplerine daha hızlı ve kaliteli cevap verebilmek için kendi içerisinde Ekol Global departmanını oluşturmuştur. Ekol Global, global koordinatörü, hasar uzmanları, risk uzmanları ve mühendis kadrosu ile yurt dışı taleplere en hızlı şekilde müdahale edebilmektedir. Ekol Global; Türkiye, Orta Doğu, Türki Devletler, Balkanlar ve Avrupa başta olmak üzere Dünya’nın her noktasında, ulusal ve uluslararası her türlü vaka ve olaya hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Ekol Ekspertiz’in dünyanın herhangi bir bölgesinde ulaşabileceği çözüm ortakları ve kendi Global ekibi ile yerel dinamiklere tamamen hakim olarak süreç yönetimini sağlamaktadır. Bu durum özellikle reasürörlerin taleplerine bölge şartlarına göre en hızlı ve en etkin çözümü sağlamaktadır. Ekol Global’ in büyük ve karmaşık hasar yönetimi konusundaki artan deneyimi, gerekli teknik bilgi birikimi ile birlikte inşaat, enerji, endüstriyel tesisler, katastrofik felaketler, madencilik ve daha pek çok sektördeki talepleri ele almasına olanak tanır, ulusal ve uluslararası ihtiyaçları optimizasyon sağlayarak karşılar.

Detaylar
02 /03
Ekol Global

Ekol Global, son teknoloji ve teknik yenilikleri bir araya getiren yaklaşımlarla olaylara çözüm sunarken sürecin doğru ve hızlı yönetilmesini hedeflemektedir. Teknik İngilizce çeviri becerisi, uluslararası doktrinlere hakimliği ve uzman ekibinin risk ve hasar deneyimleri sayesinde yurtdışında yerleşik karar alıcılara en iyi desteği sağlamaktadır.

NFPA Sertifikalı Kıdemli Uzmanları bünyesinde barındıran Ekol Risk Mühendisliği Ekibi, dünyanın her yerindeki işletmelere uluslararası risk danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır.

Detaylar
03 /03